Kontakt

Inget är roligare än att prata med kunder. Vi delar gärna med oss av vår kompetens och erfarenheter för att

din trycksak ska bli så bra som möjligt. Smarta lösningar som kan bidra både till bättre kvalitet och ekonomi.

MATS HANSSON

VD/Sälj och Marknadsansvarig

0708-77 10 75

mats.hansson@nso.se

Lena mårtensson

Produktion

0435-293 44

produktion@ljungbergs.se

Karin Wijkander

Planering & Produktion Bokbinderi/Adressfiler

0435-181 22

karin@klippansbokbinderi.se

Mats Ahlberg

Försäljning

0708-77 10 78

mats.ahlberg@nso.se

gun adolfsson

Produktion

0435-293 21

produktion@ljungbergs.se

Mats jonasson

Transport/Expedition

0435-181 21

mats.jonasson@klippansbokbinderi.se


Jessica Hansson

Prepress/Projektledare

0704-14 25 51

jessica.hansson@nso.se

ralph hallbäck

Prepress

0435-293 35

prepress@ljungbergs.se

Johan Nilsson

Produktionsledning Efterbearbetning

0435-44 80 11

johan@rstklippan.se

Alma Cimic

Administration/Ekonomi

0704-14 25 40

alma.cimic@nso.se

geron nilsson

Prepress

0435-293 41

prepress@ljungbergs.se

Nicke Andersson

Produktionschef

Tryckeri & Bokbinderi

0435-293 18

nicke@ljungbergs.se